Gabinety specjalistyczne

ALL-MED
Gabinety Specjalistyczne All-med to miejsce, w którym znajdziecie Państwo swojego lekarza specjalistę.
Jesteśmy do Państwa usług w wielu dziedzinach medycyny zabiegowej i niezabiegowej, ultrasonografii, zdrowia psychicznego, psychologii oraz dietetyki. Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani lekarze - pasjonaci w swoich dziedzinach. Na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie i komfort pacjenta, dlatego też wizyty mają bardzo indywidualny charakter.
Zobacz więcej
ALL-MED

Stomatologia i Ortodoncja

Kompleksowe i bezpieczne leczenie stomatologiczne w jednym miejscu.
Praca zespołu stomatologicznego oparta jest na wzajemnej współpracy specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki takiemu modelowi pracy możliwe jest optymalne zaplanowanie leczenia oraz uzyskanie oczekiwanych efektów terapii. W klinice wykonywane zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej oraz ortodoncji.
Zobacz więcej

Medycyna Estetyczna

ALL-MED
Gabinety Specjalistyczne All-med to miejsce, w którym pacjent może zadbać o estetykę wyglądu.
Nasz zespół wykwalifikowanych dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej wykona zabiegi personalizowane do potrzeb pacjenta z najwyższą precyzją oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach oraz śledząc najnowsze trendy w medycznie estetycznej.  Stawiamy na jakość, bezpieczeństwo oraz naturalne efekty po zabiegowe.
Zobacz więcej

Fizjoterapia i Rehabilitacja

ALL-MED
Gabinety Specjalistyczne All-med to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze wykonywane są zabiegi fizjoterapeutyczne oraz masaże lecznicze.
Specjalizujemy się w przywracaniu sprawności ruchowej oraz zmniejszeniu dolegliwości ze strony narządu ruchu.
Zobacz więcej

Badania Kliniczne

ALL-MED
Gabinety Specjalistyczne All-med to miejsce, w którym  prowadzone są badania kliniczne mające na celu ocenę skuteczności oraz bezpieczeństwa powstających  leków.
Programy badań klinicznych są fundamentem współczesnej medycyny, a także umożliwiają pacjentom dostęp do nowoczesnych terapii. Badania są prowadzone przez wykwalifikowany zespół lekarzy, pielęgniarek oraz koordynatorów medycznych. Skupiamy się na nowatorskim leczeniu  przy zachowaniu ścisłych zasad bezpieczeństwa pacjentów w programie. 
Zobacz więcej

Leczenie Biologiczne

ALL-MED
Gabinety Specjalistyczne All-Med to miejsce, w którym mają Państwo możliwość leczenia biologicznego łuszczycy, łuszczycowego zapalenia stawów, przewlekłej pokrzywki spontanicznej oraz reumatoidalnego zapalenia stawów.
Dobieramy terapię w oparciu o historię dotychczasowego leczenia, nasilenie objawów chorobowych oraz oczekiwania pacjenta.
Zobacz więcej
Zobacz więcej
Skontaktuj się z nami. Jesteśmy żeby pomagać.